top of page

50. Baw się obfitością!

  • Zdjęcie autora: Gracjana Pawlak
    Gracjana Pawlak
  • 8 cze
  • 1 minut(y) czytania

Zaktualizowano: 10 cze

Poddając się prowadzeniu samego Wszechświata i Boga, podejmuję bardzo spontaniczne decyzje. Z końcem maja zaprosiłam Was do nowego programu mentorskiego pt. "Baw się obfitością!", do którego zgłosiło się ponad 200 osób. To, co wydarza się w ramach wymiany pomiędzy uczestnikami tej grupy, jak również moje własne procesy w tle, to katapulta w zupełny kosmos.



Powstają właśnie zalążki nowych Domów Mocy w Polsce i nie tylko!

Nagle, wszystkie naraz, po tym, jak zakomunikowałam na scenie Teatru Polonia w Warszawie przed 200-osobową publicznością, że postawię Domy Mocy na całym świecie...


A moje programy mentorskie prowadzą do tego, że w sposób naturalny znajdują się właściwe osoby do zalążków nowych wspólnot w tych właśnie miejscach, które przychodzą fizycznie. Zatem obie rzeczy wydarzają się równocześnie, można powiedzieć, że kobieca i męska energia projektu Dom Mocy splotła się w warkocz i efekt tego w życiu jest absolutnie piorunujący!!


Sukcesywnie będę Was informować o tym, co dokładnie się wydarza, a póki co zapraszam jeszcze do przyłączenia się do grupy na fb Baw się obfitością. Po jej zakończeniu przechodzimy do półrocznej integracji tych grubych, obfitych, bardzo dynamicznych procesów w ramach programu online BAZA. Bilet to niego to udział w programie PUNKT ZERO - możesz go wykupić tutaj.


A tymczasem pozdrawiam z naszych spotkań zabawowych :)



 
 
 

Komentarze


bottom of page