50. Baw się obfitością!
- Gracjana Pawlak
- 8 cze
- 1 minut(y) czytania
Zaktualizowano: 10 cze
Poddając się prowadzeniu samego Wszechświata i Boga, podejmuję bardzo spontaniczne decyzje. Z końcem maja zaprosiłam Was do nowego programu mentorskiego pt. "Baw się obfitością!", do którego zgłosiło się ponad 200 osób. To, co wydarza się w ramach wymiany pomiędzy uczestnikami tej grupy, jak również moje własne procesy w tle, to katapulta w zupełny kosmos.
Powstają właśnie zalążki nowych Domów Mocy w Polsce i nie tylko!
Nagle, wszystkie naraz, po tym, jak zakomunikowałam na scenie Teatru Polonia w Warszawie przed 200-osobową publicznością, że postawię Domy Mocy na całym świecie...
A moje programy mentorskie prowadzą do tego, że w sposób naturalny znajdują się właściwe osoby do zalążków nowych wspólnot w tych właśnie miejscach, które przychodzą fizycznie. Zatem obie rzeczy wydarzają się równocześnie, można powiedzieć, że kobieca i męska energia projektu Dom Mocy splotła się w warkocz i efekt tego w życiu jest absolutnie piorunujący!!
Sukcesywnie będę Was informować o tym, co dokładnie się wydarza, a póki co zapraszam jeszcze do przyłączenia się do grupy na fb Baw się obfitością. Po jej zakończeniu przechodzimy do półrocznej integracji tych grubych, obfitych, bardzo dynamicznych procesów w ramach programu online BAZA. Bilet to niego to udział w programie PUNKT ZERO - możesz go wykupić tutaj.
A tymczasem pozdrawiam z naszych spotkań zabawowych :)






Komentarze