49. Z Punktu Zero do BAZY
- Gracjana Pawlak
- 20 maj
- 1 minut(y) czytania
PUNKT ZERO to pierwszy program mentorski online, który zrealizowałam. Może widziałeś, widziałaś na lajwie w yt, jak zapraszałam pierwszą osobę do procesu... zgłosiło się ich kilkadziesiąt. Dzięki temu moja opowieść o dwudziestoparoletniej drodze rozwoju mojej mentalności finansowej przebiegła w atmosferze spotkania w uważnej obecności, słuchaniu sercem, wymianie energii. Ach!! Było wspaniale!! Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom!
PUNKT ZERO to miejsce, w którym każdy z nas mógł (i nadal może) spotkać siebie bezwartościowego, ten aspekt, który w naszej świadomości właśnie czuje się zerem. To, jakie transformacje ten tygodniowy proces przyniósł, przerosło moje najśmielsze wyobrażenia. A więc wow! Sami poczytajcie opinie uczestników, które znajdują się przy produkcie w sklepie internetowym Fundacji ITT.
Rozpoczynając ten program, nie wiedziałam, co będzie dalej. A po drodze wyewoluował on do dalszej podróży mojej i uczestników w stronę obfitości i wolności finansowej. Ja w swoim cyklu manifestuję pierwszy materialny Dom Mocy przy Águilas, a każdy z Was może ustawić sobie swoją własną poprzeczkę w tym półrocznym programie mentorskim, który powoli będziemy rozpoczynać.
Do końca czerwca można przyłączyć się do BAZY, drugiego etapu tej przygody, który potrwa mniej więcej do listopada 2026. Tym razem uczestnicy będą zebrani w grupie na Telegramie. Wstęp do niej to udział w pierwszym programie PUNKT ZERO. To w nim na przedostatnim spotkaniu szczegółowo jest omówione to, co wydarzy się w BAZIE, i co będzie rakietą w kierunku uwalniania nas z ograniczeń mindsetowych, nie pozwalających na obfitość w życiu.
Dokonaj zakupu tutaj.
Pamiętaj, że całkowity dochód ze sprzedaży moich programów mentorskich będzie przeznaczony na rozwój projektu społecznego Dom Mocy.
Serdecznie zapraszam :)






Komentarze