48. Mentoring w Domu Mocy
- Gracjana Pawlak
- 14 maj
- 1 minut(y) czytania
Kochani, to, co się ostatnio wydarzyło w naszej przestrzeni, nie mieści się w dotychczasowych rozmiarach mojej głowy, więc na początku wywołało migrenę;) Ale już zaraz potem zaczęłam się oswajać z polem możliwości, do którego weszłam obiema nogami na słonecznym poziomie świadomości.
Po zakończeniu wieloletniego etapu wykonywania przeze mnie zawodu psychoterapeutki, nie wiedziałam przez kilka lat, co chcę robić zawodowo dalej. Aż 2 tygodnie temu to się w końcu wyłoniło i podjęłam decyzję.
Moją nową rolą jest mentorka, która w porównaniu do grubego płaszcza psychoterapeutki, który zrzuciłam po wyjeździe z Polski, jest lekką, kolorową, słoneczną sukienką, idealną na obecny hiszpański klimat :)
Całą historię dochodzenia do tej świadomości i jej dalszego realizowania zamieszczam na swoim kanale yt w playliście pt. "Od szamba do Źródła". Aktualne treści są od części 8, ale wszystkie wcześniejsze też warto poznać, żeby dobrze zrozumieć kontekst dzisiejszych transformacji.

Jeszcze przez kilka dni można zapisać się do pierwszego programu mentorskiego, który realizuję online z kilkudziesięcioma osobami, które się do niego zgłosiły. Spotkania są nagrywane, więc można je odsłuchać. Do zakończenia programu udział w nim jest bezpłatny, potem cały nagrany materiał powędruje do sklepu internetowego Fundacji Instytut Turkusowych Transformacji. Program ten jest początkiem dłuższej podróży, w którą zabiorę chętnych uczestników, a wartość tego jest bezcenna, bo nie dość, że skorzystam na tym, ja, sami uczestnicy, to jeszcze ich bliskie osoby i cała reszta świata. Szczegóły w grupie. Zapisz się do niej, pisząc do mnie maila na adres: Gracjana.Pawlak@gmail.com
Tak było na naszym pierwszym onlinie:

A szczegóły samej oferty mentorskiej, którą stworzyłam, znajdziesz tutaj.




Komentarze